Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. série - 1. - 5.díl INFO :)

http://www.winx.cz/images/bg-all.png

Sezóna 1

Bloom byla zcela obyčejná holka, dokud se nepřipletla do souboje zvláštní dívky se zlým obrem. Vyšlo najevo, že ta dívka je Stella, princezna z planety Solarie a víla.

Stella si myslela, že Bloom má magické schopnosti. Když totiž bojovaly s obrem, z Bloom náhle vytryskl nekontrolovaný proud světla. Stella vzala Bloom do města Magixu v Magické dimenzi, kde se obě zapsaly do Alfeje, školy pro víly.

epizoda 1

K Bloom a Stelle se přidají noví přátelé:

-         Flora, plachá dívka, která miluje přírodu a má schopnosti, které se k přírodě vztahují;
-         Tecna, inteligentní dívka s náklonností k technologiím a schopnostmi, jež se z technologií odvíjejí;
-         Musa, dívka chlapeckého vzhledu, která hluboce prožívá hudbu a má vyspělé hudební schopnosti.

Tyto dívky společně se Stellou a Bloom vytvoří Klub Winx, přičemž slovo "winx" je slovní hříčkou - zní podobně jako slovo "wings", křídla.

Epizody

01  Neočekávaná událost

Obyčejný den se promění v divokou jízdu na horské dráze, když se Bloom zaplete do rvačky mezi kouzelnou vílou jménem Stella a bandou trollů v čele s obrem Knutem. Během souboje Bloom neočekávaně několikrát použije proti trollům magické schopnosti, aby Stellu zachránila.

Bloom vezme Stellu k sobě domů; Stella ji uvede do světa Magix, magické dimenze, kde je škola Alfea pro začínající víly. Bloom je zvědavá a ráda by se dozvěděla více, ale dokáže přesvědčit rodiče, aby uvěřili, že neuvěřitelný vílí svět existuje, a nechali ji do Magixu odejít?

ep1

02  Vítejte v Magixu

Bloom se brzy vydá do Magixu. 

Bloom a Stella jsou zařazeny do stejné koleje jako tři další začínající víly: Flora, Musa a Tecna. Ze všech pěti dívek se stanou nejlepší přítelkyně a tak vznikne "Klub Winx".

Bloom zjišťuje, jak to v nové škole chodí, poznává z Magixu stále více. Zjistí, jakou roli v něm hrají další dvě školy: Škola Rudé fontány, kam chodí hoši - Specialisté, a Mračná věž, kde studují čarodějnice. Bloom se poprvé setká se třemi známými firmami z Mračné věže: čarodějnicemi Icy, Darcy a Stormy.

ep2

03 Alfea - Škola pro víly

Škola Alfea uspořádá pro nové studenty velkolepý večírek na uvítanou s kluky z Rudé fontány. Slavnostní den jim však málem nadobro zkazí nenadálý útok čarodějnic. Bloom ukáže, co všechno umí, večírek zachrání a všichni ji vítají jako hrdinu. Bloomin život na Alfeji se začíná hezky rýsovat.

ep3

04  Močál Černobahňák

Výuka na Alfeji nabírá obrátky. Začínající víly se vydají na první cvičení pod širým nebem, v záhadném močálu Černobahňáku. Specialisté převezou trolla (jenž padl do zajetí v epizodě 01) do Vězení v Magix; trollovi se však podaří uprchnout, když se Specialisté před močálem zastaví. Víly a Specialisté hledají trolla v močálu, ale  zabloudí v něm. Musejí zapojit všechny své magické schopnosti, aby si útěkem z bludiště zachránili život.

ep4

05 Falešná schůzka

Stella dostane pozvání na schůzku; myslí si, že ji pozval princ Sky, ale ve skutečnosti je to léčka, kterou na ni nastražily čarodějnice!

Bloom s přáteli se čarodějnicím postaví, ale víly v ostrém souboji podlehnou a Stella musí jásajícím čarodějnicím odevzdat svůj prsten. Proč čarodějnice ten prsten tolik chtějí?

Klub Winx je rozhodnut, že na tu otázku najde odpověď a dostane prsten zpátky!

ep5

winx.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super winx

(doopravdická bloom, 11. 1. 2012 18:31)

moje kamošky z clubu winx jsou fakt skvělí

Re: super winx

(DH, 10. 2. 2012 17:45)

A můžu se k vám přidat jako Layla.

Re: super winx

(Aisi , 27. 3. 2012 10:47)

JESTLI sou tak skveli ta je treba vem s sebou

zloba

(Aisi, 27. 3. 2012 10:45)

haha Ja sem zase jedna z TRIX tak co BLOOM dame si souboj v lese za Mracnou vezi hmmm...jestli se tam teda dostanes .A jestli se ODVAZIS tam prit jestli jo rozmaznu te jako cerva.
Navic uz nam zbyva len jedna castt CODEXU takze si jej chrante hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

wings club je supper

(eva farna, 27. 3. 2012 10:37)

no na to ze som puvodne se Slovenska je to nnnnnnnnnnaaaaaaaaaarrrrrrrrrreeeeeeeeeessssssssss

Winx club

(Šárka Somolova, 19. 3. 2012 14:17)

Re:Re:super winx

(DH, 10. 2. 2012 17:47)

Pardom,má tam být otazník.

Re:Re:super winx

(Stella, 11. 3. 2012 19:20)

Tam žadný otazník není

Keci

(Flora, 17. 1. 2012 10:50)

Bloom být nemůžeš s Bloom jsme na tuhle stránku přišli až teď takže ti dam kontrolní otázku: V co jsme se proměňovaly v pondělí 16.1.2012 dám ti nápovědu. začíná to na (M) a končí na (A) ale nač ty nápovědy vždyť to bylo v včera si to pomatuješ a jestli nejsi opravdická bloom tak si mě nepřej uděláme stebe malý tuřín.

Re: Keci - odpovět

(bloom, 22. 1. 2012 11:38)

Nedovoluj si je mi 16.A já s tebe udělám tuřín.c.A kdo je teda Avalon.A te´t mluv.

Re: Re: Keci - odpovět

(GHSG, 28. 1. 2012 11:55)

AVALON JE UČITEL.A TEN DRUHÍ JE PD VLIVEM TEMNÉHO PÁNA.TEŤTY MLUV.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA