Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady jsou videa "Mama mia" s winx

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

winx

(lioipih, 26. 3. 2012 15:30)

mmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuussssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mam nejradši winx jsou nej a ty krávy co o nich píšou že jsou krávy a jiný hnusný věci jsou blbí a já jim říkám vi krávy debilní běšte se VICPAT

Re: winx

(bloom, 1. 4. 2012 9:36)

ja je take mam moc a moc rada a mas pravdu stim poslednim slovem cos tam nacpala

WINX CLUB LOVE

(SAINA, 23. 12. 2010 16:19)

MILUJU SKY A TAKI OSTATNI WINX CLUB JE NEJ NEJ NEJ OBLIVENEJSI SERIAL JA JE TAK HODNE MILUJU HLAVNE BLOOM MI MAME I PARTU MILUJU I VASE DILI JSOU TAK UZASNE A MILUJU TAKI STELLU FLORU LAYLU MUSU TECNU A ROXI HROZNE HROZNE HROZNE HROZNE RADA ODEPISTE PROSIM BUDU HROZNE RADA A DOUFAM ZE BUDOU DALSI DVD TAK AHOJ

Re: WINX CLUB LOVE

(jerojuli, 26. 3. 2012 15:20)

no Blom ti asi z domina neodpoví je nekolik světelných let daleko

Re: WINX CLUB LOVE

(Janca, 25. 12. 2010 16:53)

jo jo souhlasim se sabcou -bloom- jsem u ni v parte jako flora winx club je nej a vyjadrila co jsem vam chtela rict CHTELA JSEM NAPSAT SMAJLIKA JENZE JA HO NEUMIM TAK WINX JE PROSTE NEJ NEJ NEJ NEJ A TAK DO NEKONECNA VINX JE PROSTE NEJ A BASTA TAK AHOJ
CAU CAU

AHOJ

(janca-FLORA, 29. 1. 2011 21:45)

Ahoj Wynxky zatím co sme tu nebyli užily ste si to ? Jo ?Doufám že jo my tet máme uplně novou věc E-mail.Tet máme i v Alfii počítač a to vám povím to je něco .Stella si skouší co by jí slušelo víc z nové řady oblečení před skříní,Musa má sluchátka v uších ale strašněěto křičí a píše něco do knihy,Tecna leží na posteli a dělá něco na Notebooku,Bloom skouší svoji novou sílu a snaží se ji vitrénovat a pak asi pude vyčistit zuby a spát zítra píšeme prověrku z kouzel,Layla šla nikam ven ale mevím kam ,Roxi si vyčarovala obrazovku roztáhla ji a dala na skřínku a tet se na to kouká,no a já Flora ležím na posteli a hraji si z květinami na strope jen pomocí prstu no tet večer je tu nuda no ale zítra už asi ne takse mějte hezky a mi vám příště napíšeme ale už se těším až sem pudou noví 1 a bude nás tu víc no jo no tak se mějte krásne dobrou noc váš Winx club aaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhoooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :-) :-)

Re: AHOJ

(Milka-Bloom, 10. 1. 2012 3:00)

ahojky ja jsem Bloom jak se mas floro? :)

Re: AHOJ

(sabina, 31. 1. 2011 21:14)

ha ha ha hodne v tipny tak ahoj a napis neco na emal tak cau tak cau

Re: AHOJ

(karolina, 17. 2. 2011 9:32)

ahoj floro si opravdiva odepis

květiny

(Flora , 17. 1. 2012 14:15)

Nemyslím že je potřeba lhát vždyť Bloom o téhle stránce ani neví a jak by mohli být 3 bloom to jedině kdyby jí trix naklonovaly ale to myslí neudělali protože jsme se s nimi neviděli už pěkně dlouho ale nechci to zakřiknout.A počítače jsme měli v Alfii už dřív než na zemi vy takže když se za někoho vydáváte dávejte si pozor na malé drobné chyby které vás prozradí.Květiny vám žehnej.


FLORA

Sawso proč ach jo nuda

(janca-flora, 8. 3. 2011 19:07)

Ahoj Sawso proč ses odstěhovala do Budějovic tet nemam s kým chodit ven jenom z Natkou -Dovne.No ,ale bez tebe je tu strašná nuda tak se měj ahoj a ahoj i všem Winxkám a Winxknákům aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjj vaše Janca-Flora aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhojoooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Re: Re: AHOJ

(flora, 8. 3. 2011 19:41)

Ahoj, těší mě že na těchto stránkách je čím dál věčí množství lidí.Ano,já sem opravdická Flora sou tu i ostatní. Jestli znáš W.I.T.C.H. tak je to něco podobného přídu ze školy rovnou domů ,pak du na HOU: skratka na hopačku tam za lesem kde chodí vlci a sou tam víly které sou vydět jen přes den přes noc se z ních stanou barevné můry.Tam vzadu je portál skočím do portálu a celí den de znova akorát na ALFEI když ráno na Alfeji zazvoní budík a já a Bloom,Stella,Layla,Tecna,Musa vstenme do školi oblékneme se nejdýl to trvá Stelle nevý co si má na sebe vzít jestli žlutou sukni z žlutýma náramkama a oranžovému tričku na ramínka, neborůžové šaty ze žlutým náhrdelníkem.No jo vona je ve všon vybíravá žejo Bloom-Sawsa.Přitom celí den sedíme a posloucháme učitele malé co létají aby byli větší a velké co pyjí nepoj pro zmenšování.Po škole přijedoukluci z druhé školy na návštěvu a když odjedou tak si věčinou večer s vámy píšeme na těchto výmečných steránkách.Když deme spát tak se najednou zase probudim v posteli a du zase do školy na zemi a žiju zase obyčejný život,.Ale to to musím říct žít dvojí život je docelá fuška no a to ještě než skočím portalem tak si udělám úkoli. No skrátka takle výmečná můžeš být i ty ,stačí jen se troch snažit hledat portály a hlavně přectavovat si je no a pak už je to hračka. Chceš patřit taky k nám?Tet k nám přiškla na Alfei nová holka, ale ovšem ona se zase probudí na Alfei a ne u sebe doma možná kdyby si to byla ty tak by si mohla být s náma je jedno jek se menuješ holavně že s ní máš alespon trochu společného.Já se menuji v Alfei Flora a na Zemi zase Jena proto vždycky píšu Janca-Flora nebo Flora -Janca.Můžeš napsat tvůj E-mail jestli hceš.Skrátka víla z vinx můžeš být i ty Karolíno,Karolínko,Kájo akorát napiš E-mail ,aby sme si mohli psát a jak ti mám říkat aby sem ti neříkala nějak jak to nemáš ráda a za 3. doporučuju si skouknout nějaké ty díly a klidně i tady ty ukázky ahoj aaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhoooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj tvoje Janca-Flora ,Flora-Janca :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Re: Re: Re: AHOJ

(aj ju, 16. 3. 2012 14:27)

ty určitě nejsi Flora Flora nežije na zemi ale na linfei a nedělá chybi jako ty například jako winx mělas tam totiž jednoduché v

Re: Re: AHOJ

(flora, 8. 3. 2011 19:41)

Ahoj, těší mě že na těchto stránkách je čím dál věčí množství lidí.Ano,já sem opravdická Flora sou tu i ostatní. Jestli znáš W.I.T.C.H. tak je to něco podobného přídu ze školy rovnou domů ,pak du na HOU: skratka na hopačku tam za lesem kde chodí vlci a sou tam víly které sou vydět jen přes den přes noc se z ních stanou barevné můry.Tam vzadu je portál skočím do portálu a celí den de znova akorát na ALFEI když ráno na Alfeji zazvoní budík a já a Bloom,Stella,Layla,Tecna,Musa vstenme do školi oblékneme se nejdýl to trvá Stelle nevý co si má na sebe vzít jestli žlutou sukni z žlutýma náramkama a oranžovému tričku na ramínka, neborůžové šaty ze žlutým náhrdelníkem.No jo vona je ve všon vybíravá žejo Bloom-Sawsa.Přitom celí den sedíme a posloucháme učitele malé co létají aby byli větší a velké co pyjí nepoj pro zmenšování.Po škole přijedoukluci z druhé školy na návštěvu a když odjedou tak si věčinou večer s vámy píšeme na těchto výmečných steránkách.Když deme spát tak se najednou zase probudim v posteli a du zase do školy na zemi a žiju zase obyčejný život,.Ale to to musím říct žít dvojí život je docelá fuška no a to ještě než skočím portalem tak si udělám úkoli. No skrátka takle výmečná můžeš být i ty ,stačí jen se troch snažit hledat portály a hlavně přectavovat si je no a pak už je to hračka. Chceš patřit taky k nám?Tet k nám přiškla na Alfei nová holka, ale ovšem ona se zase probudí na Alfei a ne u sebe doma možná kdyby si to byla ty tak by si mohla být s náma je jedno jek se menuješ holavně že s ní máš alespon trochu společného.Já se menuji v Alfei Flora a na Zemi zase Jena proto vždycky píšu Janca-Flora nebo Flora -Janca.Můžeš napsat tvůj E-mail jestli hceš.Skrátka víla z vinx můžeš být i ty Karolíno,Karolínko,Kájo akorát napiš E-mail ,aby sme si mohli psát a jak ti mám říkat aby sem ti neříkala nějak jak to nemáš ráda a za 3. doporučuju si skouknout nějaké ty díly a klidně i tady ty ukázky ahoj aaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhoooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj tvoje Janca-Flora ,Flora-Janca :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Re: Re: Re: AHOJ

(Flora , 17. 1. 2012 14:21)

Nemam ráda když se za mě někdo vydává.A hlavně i lže o tom co vůbec nedělám a ještě to slovo opravdická a janca-flora to tě jasně prozrazuje a naše škola se nejmenuje Alfeji ale Alfie vinx se píše Winx a mluvíš nespisovně a to já nedělam

Re: Re: Re: Re: AHOJ

(bloom, 25. 2. 2012 19:50)

no tak delas chiby co nekdo napsal tak toho nech ano??????????????????

winx klub

(Natálie, 26. 11. 2011 10:59)

mám vás moc ráda

Re: winx klub

(VINX, 26. 11. 2011 17:03)

MI TĚ NENÁVIDÍME TI PIČO

Re: Re: winx klub

(bloom, 26. 2. 2012 7:03)

mi te taky nemusime ty kravo pitoma skurvena jdi radci do prdele jo

Re: Re: winx klub

(bloom, 26. 2. 2012 7:05)

a navic se nepise winx klub ale winx club


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »